Węże odciągowe stosowane w stolarstwie

Nasze węże zorientowane są na wymagania współczesnego przemysłu, dlatego też w naszej ofercie posiadamy profesjonalne węże odciągowe, odporne na ścieranie i tworzone z wysokiej jakości materiałów. Nasze węże poliuretanowe charakteryzują się dużą elastycznością oraz lekkością i służą do odpylania i odprowadzania m.in.: gazów, pyłów, trocin, materiałów sypkich, oparów oraz różnorodnych substancji chemicznych wg tabeli odporności . Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą węży i życzymy udanych zakupów.

 • Węże stolarskie do transportu trocin oraz innych materiałów sypkich

  • -40°C do +90°C

   METAL-FLEX A - lekki, bardzo elastyczny prześwitujący wąż poliuretanowy spiralnie zbrojony. Zastosowanie - do transportu drobnych substancji sypkich, również przy stanowiskach ruchomych i narażonych na wibracje i szybkie przemieszczenia... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   METAL-FLEX B - giętki wąż poliuretanowy o lekkiej konstrukcji, zbrojony drutem ze stali sprężynowej. Zastosowanie - głównie stosowany w przemyśle drzewnym do transportu trocin i innych ciał stałych, wykorzy- stywany w aplikacjach o średnim natężeniu przepływu... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   METAL-FLEX BX - elastyczny i wytrzymały wąż z poliuretanu o prześwitującej ściance dodatkowo zbrojony na spirali taśmą ochronną. Zastosowanie - odciąg trocin i granulatów na nośniku powietrznym, również przy stanowiskach trudno dostępnych... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   ABRA-FLEX - spirala ze stali sprężynowej, duża elastyczność, długa żywotność. Zastosowanie: zasysanie powietrza w dmuchawach do zboża... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   METAL-FLEX CX - gruby wąż poliuretanowy dodatkowo wzmocniony taśmą ochronną. Zastosowanie - przesył substancji powodujących zwiększone tarcie, także przy dmuchawach do zboża... szczegóły»


  • -40°C do +90°C

   CORN-FLEX - elastyczny wąż zbrojony spiralą ze stali sprężynowej z odpornego na ścieranie poliuretanu. Zastosowanie: transport pneumatyczny ziarna i innych artykułów sypkich... szczegóły»

© Wszelkie prawa zastrzeżone - nota prawna
Realizacja: Intelis Media