Węże do spalin samochodowych

Polecamy specjalistyczne i solidnie wykonane węże do spalin produkowane z najlepszych jakościowo tkanin. Przeznaczone przede wszystkim do odprowadzania spalin i przesyłania ssącego lub tłoczącego powietrza, zarówno czystego jak i zanieczyszczonego dymami, czy też oparami. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych węży? Nie czekaj i skontaktuj się z nami! Służymy pomocą przy doborze odpowiednich produktów spełniających wszystkie Państwa wymagania. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

 • Węże do spalin samochodowych

  • -20°C do +180°C

   DUCT-FLEX PU - bardzo elastyczny i ściśliwy wąż wykonany z tkaniny polietylenowej zbrojony drutem. Zastosowanie - wentylacja i klimatyzacja oraz przesył zanieczyszczonego powietrza o dużej odporności na substancje chemiczne... szczegóły»


  • -35°C do +125°C

   BAND-FLEX A - specjalistyczny wąż do odprowadzania spalin samochodowych z silników benzynowych i wysokoprężnych. Możliwy montaż w systemach odprowadzających gazy odlotowe np. zwijacze bębnowe. Został wykonany z trudnopalnego tworzywa... szczegóły»


  • -35°C do +125°C

   BAND-FLEX N wąż ten nadaje się do przesyłania gorącego i zimnego powietrza w różnych aplikacjach. Dzięki swym właściwościom można go wykorzystać do odciągów w przemysłowych urządzeniach do odprowadzania gazów i oparów... szczegóły»

© Wszelkie prawa zastrzeżone - nota prawna
Realizacja: Intelis Media