Sprawnie działająca klimatyzacja przekłada się na komfort użytkowników. Dla prawidłowego funkcjonowania instalacji znaczenie ma nie tylko wydajne urządzenie chłodnicze, ale również odpowiednio dobrane węże do klimatyzacji. Oferujemy rozwiązania do zastosowania w domach, firmach oraz zakładach przemysłowych.

Charakterystyka węży do klimatyzacji

W naszym asortymencie znajdują się węże i rury do klimatyzacji dostosowane do różnorodnych potrzeb. Oferujemy m.in.:

  • lekkie węże do oparów z poliuretanu poliestrowego z serii Metal-Flex – produkty są przeznaczone do przesyłu tłoczącego bądź ssącego powietrza; charakteryzują się elastycznością, dlatego można je wykorzystać w trudno dostępnych miejscach;
  • wąż z serii DUCT-FLEX PE – do przesyłania powietrza czystego oraz zanieczyszczonego oparami; składa się z drutu sprężynowego powlekanego tkaniną polietylenową lub poliestrową;
  • wąż poliestrowy z serii Band-Flex – to specjalistyczny wąż do instalacji klimatyzacji i wentylacji; składa się ze spirali ze stali pokrytej trwałą tkaniną i wyróżnia się elastycznością; nadaje się do zastosowania w różnych rodzajach wyciągów.

Węże do klimatyzacji w ofercie KUMA

Węże do klimatyzacji dostępne w ofercie KUMA wyróżniają się wszechstronnością zastosowań. Sprawdzają się m.in. w odciągach przemysłowych, warsztatach lub stolarniach. Nadają się także do wykorzystania w instalacjach znajdujących się w pomieszczeniach biurowych. Produkty KUMA odznaczają się doskonałą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Do ich produkcji zastosowano materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne, zmienne temperatury oraz odczynniki chemiczne. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – sprawdź również bogaty asortyment węży do wentylacji. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji!