nasze produkty
Poznaj firmę Kuma

Producent wysokiej jakości przewodów

KUMA Producent Węży Elastycznych to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku w produkcji węży.

To producent przewodów wykonanych z PVC, poliuretanu i tkanin. Stara się dostarczać klientom produkty najwyższej jakości poprzez elastyczne reagowanie na ich potrzeby. Produkcja węży ssawno-tłocznych to czołowy priorytet działalności firmy.
Przekonaj się, że firma KUMA Producent Węży Elastycznych jest godna zaufania! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą węży i życzymy udanych zakupów.

Firma nasza powstała w roku 1990.

Od początku działalności zajmowaliśmy się dostarczaniem klientom artykułów technicznych najwyższej jakości. W roku 1994 nawiązaliśmy współpracę ze szwajcarskim producentem węży elastycznych przeznaczonych dla przemysłu i rolnictwa. Z czasem dostawcami naszymi zostali także producenci z Włoch, Grecji i Niemiec.
W roku 1997 w kooperacji z dotychczasowymi dostawcami zagranicznymi postanowiliśmy uruchomić produkcję kilku popularnych rodzajów węży z polichlorku winylu (PVC). Pozwoliło to zaoferować odbiorcom węże znacznie tańsze od dotychczas importowanych z zagranicy, a zarazem równie dobre jakościowo, wyprodukowane z tych samych surowców.

Dzięki własnym liniom produkcyjnym możemy elastycznie reagować na potrzeby klientów.

Skrócony został również znacznie czas realizacji dostaw. Dzisiaj wiele typów węży produkowanych przez naszą firmę możemy dostarczyć bezzwłocznie bezpośrednio z magazynu. Szczególną wagę przywiązujemy do rozwijania technologii produkcji węży ssawno-tłocznych. Od początku uruchomienia produkcji właśnie węże ssawno-tłoczne stały się przedmiotem naszego szczególnego zainteresowania.
Mamy nadzieję, że dalej będziemy mogli zaspokajać potrzeby naszych klientów i również Państwo docenicie nasze produkty. W swej ofercie nadal posiadamy także węże importowane. Służymy również pomocą w dobraniu odpowiedniego typu węża do konkretnego zastosowania.