nasze produkty
Cennik

Cennik rur kanalizacyjnych, odprowadzających, wentylacyjnych

W tym miejscu mogą Państwo pobrać nasz aktualny cennik węży w formacie PDF.

Potrzebujesz rur elastycznych kanalizacyjnych, wentylacyjnych lub odprowadzających? Sprawdź aktualne ceny wszystkich dostępnych w naszym serwisie produktów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Aktualny cennik rur i węży

Poniżej w naszym cenniku w formacie PDF znajdują się wszystkie aktualne ceny rur i węży. Poszczególne produkty podzielone są ze względu na średnicę, rodzaj oraz typ. Jeżeli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje, zachęcamy do kontaktu.

Sprawdź nasz aktualny cennik rur i węży.

Średnica a cena rury PCV lub TPU

Ogólna cena rur i węży uzależniona jest od rodzaju, typu danego produktu, jego średnicy oraz ilości zamówienia. Im większa średnica, tym cena wzrasta. Niekiedy są jednak wyjątki uzależnione od stopnia skomplikowania produkcji. Przykładowo cena rury elastycznej PCV lub TPU o średnicy 110 mm różni się w zależności od tego, czy jest to SPIRAL-, SIM-, WINTER-, ABRA- czy CORN-FLEX. Należy zwrócić uwagę na to, że niektóre typy rur nie są dostępne w określonych średnicach w poszczególnych seriach np. rura 160 czy 200 z serii FLEX dostępna jest wyłącznie w wersji ABRA-FLEX i CORN-FLEX.

W przypadku zamówień hurtowych dostępne są upusty, które zależne są od wielkości zamówienia oraz rodzaju rur. Każdorazowo prosimy o kontakt mailowy, aby móc wykonać wycenę zlecenia.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktów Kuma

Na wysoką jakość produktów marki Kuma składa się kilka kluczowych elementów. Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowana kadra specjalistów, która dba o zachowanie najwyższych standardów jakości. Ponadto dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, a cały asortyment tworzymy w oparciu o zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie (rura kanalizacyjna elastyczna, wentylacyjna, odprowadzająca, etc.) produkowane są z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych i sprawdzonych materiałów konstrukcyjnych. Proces wytwarzania rur opiera się na niezwykłej precyzji i dbałości o szczegóły. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom produkty, które wyróżniają się trwałością i niezawodnością w każdych warunkach. Produkty marki Kuma są m.in.: odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy szkodliwych substancji. Inwestując w nasz asortyment, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów, które będą służyć bezawaryjną pracą przez bardzo długi czas. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.