nasze produkty
Nota prawna

Nota prawna i Ochrona Danych Osobowych (RODO)

  1. Informacje związane z Ochroną Danych Osobowych umieszczone są w sekcji Pobierz/Inne w pliku: Ochrona Danych Osobowych
  2. Zawartość serwisu podlega prawom autorskim. Wszystkie dokumenty, grafika, opisy, skrypty i inne pliki tworzące serwis KUMA.PL są własnością firmy KUMA Producent Węży Elastycznych o ile nie zostały oznaczone inaczej.
  3. KUMA Producent Węży Elastycznych zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian bez uprzedzenia, które wynikają z postępu technicznego. Wszelkie informacje zawarte w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i dalszych Kodeksu Cywilnego.
  4. Firma KUMA Producent Węży Elastycznych nie zezwala na kopiowanie dokumentów, rysunków technicznych, tabel, opisów w celu wykorzystania na użytek komercyjny bez zezwolenia.
  5. Naruszenie powyższych praw, czyli: kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez wiedzy i zezwolenia firmy KUMA Producent Węży Elastycznych jest zabronione.
  6. W przypadku naruszenia powyższych zasad może zostać wszczęte postępowanie cywilno–prawne w celu wyegzekwowania należności za wykorzystanie powyższych elementów składowych serwisu KUMA.PL.