Dobrze dobrane rury do klimatyzacji wpływają na wydajność, cichą pracę oraz bezawaryjną eksploatację systemu. Dopasowanie odpowiedniego rozwiązania zależy od przeznaczenia, wielkości powierzchni oraz zastosowanych urządzeń chłodniczych. 

Charakterystyka i zastosowanie rur do klimatyzacji

Rura do klimatyzacji powinna charakteryzować się wytrzymałością, solidną konstrukcją oraz odpornością na rozerwanie. Najlepiej, by była wzmocniona spiralą ze stali ocynkowanej. Dobrze sprawdzają się rury PCV do klimatyzacji, które są ściśliwe i można je wykorzystać do montażu w trudno dostępnych przestrzeniach. Do produkcji wyrobów używa się trwałych materiałów m.in. poliestru powlekanego polietylenem lub polichlorkiem winylu. 

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu miejscach, m.in. domach i mieszkaniach, biurach, zakładach przemysłowych, magazynach, firmach produkcyjnych czy warsztatach.

Rury do klimatyzacji – sprawdź ofertę KUMA!

Zapewniamy szeroki asortyment towarów. Popularnością cieszy się rura karbowana do klimatyzacji z serii DUCT-FLEX przeznaczona do przesyłu powietrza czystego oraz zanieczyszczonego dymem bądź oparami. Nasze wyroby różnią m.in.: materiałem wykonania, zakresem temperatur roboczych, przekrojem, minimalnym promieniem zgięcia, czy maksymalnym ciśnieniem roboczym.

To, jakie wybierzesz rury do klimatyzacji, zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać również zlecenie na indywidualne zamówienie. Nasz asortyment odznacza się bardzo dobrą jakością. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy także własne linie produkcyjne i stosujemy wysokogatunkowe surowce. Oferujemy także węże do klimatyzacji. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszego asortymentu.