Węże próżniowe wykorzystuje się w celu przesyłu różnego typu mediów w warunkach podwyższonego ciśnienia. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. W KUMA Zapewniamy szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb wielu klientów.

Węże do pracy w podciśnieniu – zastosowanie

Nasze wyroby znajdują zastosowanie w rozmaitych obszarach przemysłu. Zaopatrują się w nie m.in. przedstawiciele branży motoryzacyjnej, drzewnej, motoryzacyjnej, spożywczej. Węże próżniowe służą do przesyłu gazów, cieczy i innych materiałów w warunkach podciśnienia. Artykuły różnią się m.in. wytrzymałością na ciśnienie oraz podciśnienie. Posiadają odmienne parametry, w tym minimalny promień gięcia czy sposób zabezpieczenia. Jako producent węży podciśnieniowych dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na zachowanie wysokiej precyzji i jakości wyrobów.

Węże próżniowe – sprawdź ofertę KUMA!

Zapewniamy rozbudowany asortyment. Wąż próżniowy dobiera się w zależności od przeznaczenia. Oferujemy produkty o bardzo dobrych parametrach technicznych i charakteryzujące się wysoką elastycznością oraz szerokim zakresem temperatur roboczych. Do produkcji wyrobów stosujemy wysokogatunkowe materiały. Wykorzystujemy także przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. Żeby mieć pewność, że nasze wyroby spełniają stawiane im oczekiwania, przed oddaniem ich do użytku dokładnie je weryfikujemy.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym portfolio produktowym. Oferujemy m.in. węże do wentylacji, węże odciągowe oraz rury do wyciągu trocin. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem obsługi mailowo lub telefonicznie.